MKHL - Mokran's Kingdom of Happiness & Love.To je naše kráľovstvo. Keď sme tento názov vymysleli netušili sme, že bude už naveky synonymom našej rodiny. A tak nejako to bolo aj s touto stránkou. Rozhodla som sa rozšíriť si svoje vedomosti a naučiť sa programovať www stránky. A vytvorila som kroniku nášho života.

Nájdete tu všetko od našej svadby. Hlavne to, čo sme zažili v Holandsku. Veľa miesta zaberá samozrejme aj naša najväčšia radosť a starosť - naše detičky.

Tieto stránky sú ukážkou toho, čo som sa naučila svojpomocne za asistencie Palinovej a Marošovej a viem, že majú svoje chyby a zďaleka nie sú profesionálne. Ale je v nich kus môjho srdca a to ma teší zo všetkého najviac. Dočítate sa o našich pôrodoch, o našich výletoch. O tom, že sme šťastní.

Rada príjmem všetky vaše pripomienky, dobré aj zlé. Napíšte mi mail alebo vyplňte priložený formulár.

Radi by sme na túto stránku dávali všetko nové, čo zažijeme, vyrobíme, odfotíme. Občas sa nám to darí, občas nie. Aby ste nemuseli hľadať, choďte na stránku novinky, kde nájdete linky na všetko, čo je doplnené.

Keď budete čítať nasledujúce stránky, možno pocítite naše šťastie. A ja si želám, aby sa aspoň časť z neho preniesla k Vám, aby ste aj Vy, napriek všetkým problémom, boli šťastní. Lebo šťastie a láska sa nedajú nahradiť ničím.

Tak vitajte v našom kráľovstve šťastia a lásky.

Darina Mokráňová, autorka.


[Úvod]  [Holandsko]  [O nás]  [Záujmy]