Čo mám rád a ako sa najčastejšie hrám


Ja sa hrám najradšej s dreveným vláčikom, z ktorého si môžem stavať dráhy od výmyslu sveta. Mojou druhou najobľúbenejšou hrou je to čo robí Silvia, a potom sa ešte rád hrám s tým, čo má práve Alenka.

Okrem toho chodím do škôlky. Ono to nie je škôlka ako na Slovensku, som tam len doobeda, dve a pol hodiny, a len tri dni do týždňa, v stredu, štvrtok a piatok. Ale mama vraví, že to je super. Súhlasím, mne sa páči.

Ešte rád staviam z Lega, a keď mi dovolia kresliť fixkami, to je úplne najlepšie. A v poslednej dobe mi dosť často dovolia, lebo už píšem (väčšinou) na papier.

Odkedy som sa naučil, ako sa ovláda myš (počítačová samozrejme), tak milujem počítač. Už dávno som sa pozerával, keď sa hrávala Silvia, takže už poznám všetky hry ktoré máme. Alenka sa môže iba pozerať, Silviu musím občas pustiť. Ešte že je väčšinu dňa v škole, a ja nie. Ale v stredu a v piatok, keď prídeme domov naraz, to je často boj.

A na aké stránky na internete väčšinou zavítam? Od Silvii som odkukal pozeranie videoklipov od K3, belgickej dievčenskej skupiny. Potom mám rád Big en Bettsy, to ale mama neznáša. Našťastie ešte neusúdila, že to vôbec nemôžeme. V podstate nám to nemá ako zakázať, jedine, že by nám vypla počítač (no, aj to by sme ho zvládli zapnúť a dostali by sme sa tam, ale to by sa asi naozaj veľmi hnevala, tak to si radšej trocha poplačeme a ona nám ho radšej zapne sama).
Veľmi sa mi páči stránka Bob de Bouwera. A rád si púšťam videoklip zo stránky Piet Piraat.

Ak si chceme vytlačiť omalovánky alebo návody, ak potrebujeme niečo vyrobiť, hľadáme na týchto stránkach: speelzolder, kleurplaaten.nl alebo kleurplezier.net.

Nakuknite ešte k Silvii, ona tam má nejaké stránky navyše.


[Späť] 
[Úvod]  [Holandsko]  [O nás]  [Záujmy]