Čo mám rada a ako sa najčastejšie hrám


No, to je ťažké, ja som v podstate veľmi nenáročné dieťa. Úplne najradšej chodím s mamou - kamkoľvek. Do bosu (lesa), k moru, na nákup.

Rada sa hrám s dreveným vláčikom a s Legom, s bábikami a veľmi sa teším, že mi Sinterklaas doniesol Barbie. Občas kreslím, ale to mi veľmi nejde. Ale snažim sa. Občas.

Chodím sa rada bicyklovať a plávať. Plávať sa učím na "zwemles" u "juf Annelies".

Cez deň chodím do školy. Od 8:15 do 14:45, v stredu a v piatok do 11:45. Tam sa mi veľmi páči, robíme tam rôzne "werkjes", chodíme cvičiť do "groote gymzaal", cez obed a ak je pekne tak aj viackrát za deň sa chodíme "buiten spelen".

A keď chce mať mama odo mňa pokoj, tak ma pustí k počítaču. A to je úplne najsuper! Hlavne odkedy máme ADSL. Môžeme si browsovať hore-dole. No, musíme mame povedať, keď dostane mail alebo jej tatko na IRC niečo povie, ale ináč máme slobodu (no jo, občas ešte otravuje firewall, vtedy musíme tiež volať mamu).
A keďže aj vy, ktorí teraz tieto riadky čítate, musíte čo to o internete vedieť, napíšem vám sem linky na stránky so super hrami (no, detskými, ale veď to je jasné, nie), s ktorými sa hrávam.

Prvenstvo má stránka K3, belgickej dievčenskej skupiny, kde si púšťam videoklipy. Aj ostatné stránky, na ktoré sme sa dostali cez Studio 100 sú super.
Občas zavítam na stránky Walta Disneyho, Winnie the Pooh je favorit.
Ak si chceme vytlačiť omalovánky alebo návody, ak potrebujeme niečo vyrobiť, hľadáme na týchto stránkach: speelzolder, kleurplaaten.nl alebo kleurplezier.net. Pekná je aj stránka BBC, kde nájdete odkazy nielen na stránky Teletubies a Tweenies.

A nakuknite k Miškovi, on tam má ešte nejaké navyše.


[Späť] 
[Úvod]  [Holandsko]  [O nás]  [Záujmy]